909 Google Reviews

Met een fietsregeling zet je vitaliteit voorop

Even voorstellen

Marieke, HRM adviseur bij Port of Moerdijk

Fiets

Riese & Muller Swing Silent

Kilometerstand

40 km/week

Marieke Hommel heeft zelf haar droomfiets kunnen uitkiezen door de riante fietsregeling van haar baas. “Ik ben een mooiweerfietser, maar met mijn e-bike fiets ik veel vaker dan voorheen. De auto laat ik nu meer staan. En in de zomer ga ik met de e-bike naar mijn werk. Een afstand van 20 kilometer, dwars door de polder.” Veel van haar collega’s kozen ook voor een e-bike, maar er zijn ook 3 speed pedelecs besteld en een paar racefietsen en mountainbikes. “Je mag met je fiets naar het werk komen, maar het hoeft natuurlijk niet. Als je privé je kilometers maakt, is dat ook goed. Ook dan trap je je fit en vitaal.”

Image description
Image description

"Op sommige dagen stonden hier 19 fietsen voor de deur, vroeger slechts één of twee"

Als HRM adviseur was Marieke Hommel bang dat de zakelijke fietsregeling haar bedrijf flink wat extra administratief werk zou opleveren. “In de praktijk hebben we er nauwelijks omkijken naar. Je moet alleen af en toe goedkeuring geven als iemand een fiets aanvraagt. Elke maand krijgen we een uitdraai die naar de salarisadministratie gaat. Bijna alles verloopt digitaal.” Al met al pakt de introductie van de fiets van de zaak positief uit voor Port of Moerdijk. “Voor een werkgever is een fietsregeling relatief goedkoop, maar het lokt ontzettend veel enthousiasme uit. Laat dan wel zien dat je om je werknemers geeft en zorg voor een écht goede vergoeding voor de leasefiets.”

Waarom Marieke het fietsplan koos

Image description

Droomfiets

Marieke Hommel heeft zelf haar droomfiets kunnen uitkiezen door de riante fietsregeling van haar baas. “Ik ben een mooiweerfietser, maar met mijn e-bike fiets ik veel vaker dan voorheen.”

Image description

Sneller en fitter

“Je mag met je fiets naar het werk komen, maar het hoeft natuurlijk niet. Als je privé je kilometers maakt, is dat ook goed. Ook dan trap je je fit en vitaal.”

Image description

Werkgeversbijdrage

De verwachting is dat komende zomer 25 van de 35 van onze werknemers een leasefiets hebben. Het feit dat haar werkgever het volledige maandelijkse leasetarief uitkeert, geeft volgens Hommel de doorslag.

Image description

Optie tot koop

In de praktijk hebben we er nauwelijks omkijken naar. Je moet alleen af en toe goedkeuring geven als iemand een fiets aanvraagt. Elke maand krijgen we een uitdraai die naar de salarisadministratie gaat. Bijna alles verloopt digitaal.

Fietsen zoals Marieke

Zoek jij een soortgelijke fiets?

No bikes found for e-bike

Bereken wat jij bespaart!

Fietsen is goed voor je gezondheid, maar ook voor je portemonnee. Wist je dat je met leasefiets minimaal 25% goedkoper uit bent dan kopen. De prijs van de fiets wordt namelijk ingehouden op jouw brutoloon? Je exacte voordeel is afhankelijk van een eventuele bijdrage van je werkgever. Ben je benieuwd hoeveel je bespaart als je net als Edwin een e-bike neemt? Bereken dan jouw voordeel met onze calculator. Behoefte aan een uitgebreide berekening met meer tekst en uitleg? Ga dan naar onze uitgebreide calculator.