Onze eerste Dream to Ride fiets leverden we uit aan Aveleijn in Oldenzaal, een zorgorganisatie die mensen met een verstandelijke beperking ondersteunt. Daar kwam een gloednieuwe duofiets terecht, speciaal bedoeld om cliënten die niet zelfstandig kunnen fietsen tóch de vrijheid van buiten zijn te laten ervaren.
Sinds 2019 werkt Liemers Fietsen samen met Lease a Bike. Wat begon met één klant die een leasefiets kwam ophalen, groeide al snel uit tot een stevige samenwerking die nu zorgt voor regionale zichtbaarheid, meer klanten én een stabiele omzetstroom.
Wat begon met een schuurtje waar Patrick in zijn vrije tijd sleutelde aan fietsen, groeide al snel uit tot een volwaardige winkel met verkoop, onderhoud én passie voor het vak.
Twee winkels, één duidelijke visie: fietsen toegankelijk maken voor iedereen. Sinds 2020 werkt het bedrijf samen met Lease a Bike en dat werpt zijn vruchten af.
Overweeg je als MKB’er een leasefietsregeling aan te bieden? Slim! Maar we snappen dat je misschien nog vragen hebt. Hoe zit het bijvoorbeeld met kosten, administratie en het zakelijk & privé gebruik van de fiets?
Kinderen naar school brengen, snel even boodschappen doen, een pakketje ophalen én die extra tas meenemen? Met de nieuwe Gazelle Cabby longtail e-bike doe je het allemaal moeiteloos.