ACTIEVOORWAARDEN TOUR DE FRANCE WINACTIE - 7 JUNI 2023
1. Algemeen
1.1. Deze actievoorwaarden (hierna: de “Actievoorwaarden”) zijn van toepassing op de Tour de France-winactie (hierna: de "Actie”). De Actie wordt georganiseerd door Lease a Bike B.V., gevestigd aan Stationsplein 19a (3818 LE) in Amersfoort (hierna: “Amersfoort”) ter promotie van Lease a Bike.
1.2. Hoewel de Actie plaatsvindt op de Instagram-, LinkedIn- en Facebookpagina’s van Lease a Bike (https://www.facebook.com/leaseabikeNL, https://www.instagram.com/lease_a_bike_nl en https://www.linkedin.com/company/lease-a-bike) (hierna: de “social media pagina’s”) zijn Instagram, Facebook en LinkedIn niet betrokken bij of verantwoordelijk voor de Actie. De Actie wordt niet gesponsord, gesteund en/of beheerd door Facebook, Instagram en/of LinkedIn. Facebook, Instagram en/of LinkedIn zijn op geen enkele andere wijze verbonden en/of aansprakelijk aan/voor de Actie.
2. Wie kan deelnemen?
2.1. Deelname aan de Actie staat uitsluitend open voor inwoners van Nederland die ouder zijn dan 18 jaar (hierna: “Deelnemers”).
2.2. Door deelname aan de Actie gaat de Deelnemer akkoord met deze Actievoorwaarden.
2.3. Uitgesloten van deelname aan de Actie zijn alle werknemers en familieleden van werknemers van Lease a Bike.
3. Hoe en wanneer kun je deelnemen?
3.1.1. De Actie start op woensdag 7 juni 2023 om 12.00 uur en eindigt op woensdag 14 juni 2023 om 12.00 uur (hierna: de “Actieperiode”). Gedurende de Actieperiode kunnen Deelnemers in de comments een reactie achterlaten onder de post van Lease a Bike op de Instagram-, LinkedIn en Facebook-pagina die begint met volgende zin: “Win jouw VIP-ervaring voor 2 personen met Team Jumbo-Visma en Lease a Bike in de Tour de France.”
3.2. Per Deelnemer kan maximaal één keer een reactie worden geplaatst. Indien Deelnemer via verschillende kanalen reageert, dan wordt degene uitgesloten van deelname aan de loting.
3.3. Indien tussen Lease a Bike en de Deelnemer sprake is van een Relevante Relatie zoals gedefinieerd in de Reclame Code Social Media & Influencer Marketing, dan dient de Deelnemer die Code na te leven (zie: https://www.reclamecode.nl/nrc/reclamecode-social-media-rsm).
4. Prijs
4.1. Onder de Deelnemers worden twee Jumbo-Visma VIP-prijzen verloot (hierna: de ”Prijs”) t.w.v. €2.185 per persoon. Per persoon betreft het een VIP-experience in Frankrijk van 8-10 juli 2023, inclusief: twee overnachtingen, een retourvlucht, een bezoek aan het teamhotel en de teambus van Team- Jumbo-Visma, een bezoek aan Village Départ, fietsen op het Franse platteland (fietsen worden ter beschikking gesteld door Team Jumbo-Visma), een uitgebreid diner en een beleving van de wedstrijd op verschillende locaties met voertuigen van Team Jumbo-Visma.
4.2. Op dinsdag 20 juni 2023 zal de winnaar van de Actie worden bepaald via een loting, die zal worden verricht door Lease a Bike B.V. via de website https://wheelofnames.com.
4.3. De Prijs wordt verloot onder de deelnemers die de eerste vraag juist beantwoorden en antwoord geven op de tweede vraag.
4.4 Indien geen van deelnemers beide vragen juist beantwoordt, wordt de Prijs verloot onder alle personen die een comment geplaatst hebben onder de betreffende social media post.
4.5. De Prijs is niet overdraagbaar en niet inwisselbaar voor vervangende prijzen of geld.
4.6 De winnaar van de Prijs ontvangt twee vliegtickets, geboekt door Lease a Bike. De winnaar heeft geen inspraak op de vluchttijden, vluchtmaatschappij en klasse.
4.7. Het budget voor een diner is maximaal €60,- per persoon per diner.
4.8. Lease a Bike behoudt zich het recht voor om een gewonnen Prijs te annuleren in geval van overmachtssituaties die uitreiking van de Prijs onverantwoord of onmogelijk maken.
4.9. Indien de werkgever van de prijswinnaar een contract heeft met Lease a Bike en de winnaar de Prijs niet in ontvangst mag nemen van zijn/haar werkgever, dan vervalt het recht op de Prijs. Lease a Bike B.V. zal in dit geval een nieuwe winnaar selecteren via een loting.
5. Claimen van een Prijs
5.1. De winnaar van de actie wordt bekendgemaakt via een bericht van Lease a Bike onder de reacties op de Instagram-, LinkedIn- of Facebook pagina. In dit bericht van Lease a Bike zal de winnaar getagd worden.
5.2. Na bekendmaking van de winnaar, dient degene via een privébericht contact op te nemen met Lease a Bike om te bevestigen dat zij de prijs in ontvangst wil nemen. De winnaar moet in dat privébericht naar Lease a Bike hun naam en de gevraagde contactgegevens vermelden. Pas dan kan de Prijs in ontvangst genomen worden.
5.3. Als een winnaar niet binnen 24 uur nadat Lease a Bike de winnaar heeft getagd een privébericht stuurt of anderszins reageert, dan vervalt de aanspraak op de Prijs terug aan Lease a Bike en kan Lease a Bike besluiten de Prijs aan een andere Deelnemer uit te reiken.
6. Persoonsgegevens en privacy
6.1. Door deelname aan de Actie gaat de Deelnemer akkoord met de verwerking van de hem betreffende persoonsgegevens door Lease a Bike en/of door Lease a Bike ingeschakelde partijen in overeenstemming met de bepalingen van dit artikel.
6.2. Om deelname aan de Actie, het trekken van de winnaars en het verstrekken van de Prijs mogelijk te maken, is het noodzakelijk dat Lease a Bike B.V. bepaalde persoonsgegevens van de winnaar verwerkt. Lease a Bike verwerkt de contactgegevens van het social media account waarmee wordt deelgenomen aan de Actie om de winnaar te bepalen en om contact met hen te kunnen opnemen. Verder dient de winnaar zijn/haar contactgegevens door te geven in een privébericht aan Lease a Bike zodat er contact opgenomen kan worden over de Prijs. De Deelnemer garandeert dat alle verstrekte gegevens correct en volledig zijn.
6.3. Lease a Bike (i) zal niet meer persoonsgegevens verzamelen dan nodig is voor het uitkeren van de Prijs en zal de verzamelde persoonsgegevens uitsluitend voor dat doel gebruiken, waaronder tevens valt eventuele verstrekking van die persoonsgegevens aan een ieder die op enigerlei wijze direct of indirect betrokken is bij of verbonden is aan de organisatie van de Actie en (ii) zal de verzamelde persoonsgegevens niet verspreiden buiten de Europese Economische Ruimte, tenzij dit is toegestaan op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming.
6.4. Verzamelde persoonsgegevens van de winnaar worden uiterlijk één weken na afloop van de Actieperiode verwijderd, tenzij de winnaar zelf heeft aangegeven dat hij/zij aangegeven heeft mailings te willen ontvangen van Lease a Bike.
7. Publiciteit
7.1. Door mee te doen aan de Actie stemmen Deelnemers er mee in, dat Lease a Bike het social media account van de winnende Deelnemer openbaar maakt in de comments van de social media post van de Actie.
8. Aansprakelijkheid
8.1. Lease a Bike kan niet aansprakelijk worden gesteld voor enige schade, van welke aard dan ook, die samenhangt met deelname aan de Actie, waaronder schade veroorzaakt door (i) onjuistheden in de prijsomschrijving(en), (ii) uit de Actie voortvloeiende handelingen, (iii) enige belasting, heffing of andere kosten die prijswinnaars op enig moment verplicht zijn te voldoen in verband met de gewonnen prijs, (iv) (gebreken in) een door haar uit te keren Prijs. Lease a Bike verleent geen garanties op de door haar te verstrekken Prijs.
9. Diversen
9.1. Lease a Bike behoudt zich het recht voor om de Actie zonder nadere aankondiging te beëindigen, dan wel deze Actievoorwaarden zonder voorafgaande aankondiging te wijzigen. De gewijzigde Actievoorwaarden zullen gepubliceerd worden op de Lease a Bike website (www.lease-a-bike.nl).
9.2. Wanneer Lease a Bike fraude bij deelname aan de Actie constateert, dan heeft Lease a Bike de discretionaire bevoegdheid om de betreffende Prijs niet uit te keren en de frauderende Deelnemer(s) uit te sluiten van verdere deelname aan de Actie.
9.3. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd, behalve het privébericht aan Lease a Bike waarin een winnende Deelnemer zijn/haar naam en contactgegevens verstrekt.
9.4. In gevallen waarin deze Actievoorwaarden niet voorzien, zal een besluit worden genomen door Lease a Bike.
9.5. Op de Actie en de Actievoorwaarden is Nederlands recht van toepassing. Alle eventuele geschillen die hieruit voortvloeien of anderszins verband houden met de Actie worden voorgelegd aan de daartoe bevoegde rechter te Amsterdam die exclusief bevoegd is.
9.6. Lease a Bike handelt in overeenstemming met de Gedragscode Promotionele Kansspelen.
10. Klachten en contact
10.1. Klachten over de Actie kunnen schriftelijk worden ingediend bij Lease a Bike op het in artikel 1.1 genoemde postadres of door contact op te nemen met onze customer support afdeling via 085-2098000. Binnen twee weken na de dagtekening van een klacht reageert Lease a Bike daarop.